Bistro Stacja to restauracja z piękną panoramą Karkonoszy, mieszcząca się przy stacji BP na trasie Jelenia Góra – Karpacz. Naszą zaletą, poza smaczną kuchnią, jest „Pokój Malucha” – miejsce pełne zabawek, które umili oczekiwanie na zamówione danie nie tylko najmłodszym smakoszom.

Choć położona przy BP, nie ma nic wspólnego z restauracjami ze stacji paliw, które znamy. Widać to już przy wejściu. Ciepłe wnętrze, dużo zieleni, nowoczesne elementy dekoracji a także widok z panoramą Karkonoszy zachęcają do tego, by spędzić tu więcej czasu.

Wchodząc do Bistro Stacji mogą być Państwo pewni, że spotkają uśmiechnięte, życzliwe i kompetentne osoby, które chętnie podzielą się swoją wiedzą i postarają dopasować propozycje kulinarne do państwa upodobań, pory dnia, czy nastroju w jakim Państwo do nas przybędą.

Domowa atmosfera w Bistro Stacji zyskuje dodatkowo dzięki urządzonemu „Pokojowi Malucha”. Nazwa nawiązuje do najmłodszych smakoszy, ale wewnątrz można spotkać również dorosłych gości restauracji, którzy chętnie grają na konsoli Xbox. To zaprojektowane z myślą o dzieciach miejsce, pozwala rodzicom na chwilę relaksu. Tu Maluchy i Starszaki, często znudzone po długiej podróży, mogą się wyszaleć – malować kredą po ścianie, grać w klasy, bawić w małych szefów kuchni, obejrzeć bajkę, ukryć w królewskim zameczku czy nawet zdrzemnąć na wygodnej kanapie.

WYJĄTKOWA JAKOŚĆ

Restauracja stawia przede wszystkim na składniki wysokiej jakości, od których wszystko się zaczyna. Wybieramy wyłącznie lokalnych dostawców, którzy nigdy nas nie zawodzą. Dodatkowo pizza z Bistro Stacja to wyjątkowa jakość, którą potwierdza autentyczny, włoski piec, stosowany w zaledwie kilku miejscach w Polsce.

KUCHNIA

Menu opracowane zostało w taki sposób, by każdy z naszych Gości mógł znaleźć coś dla siebie. Serwujemy dania tradycyjne, ale w nowoczesnym wydaniu. W karcie dań nie zabrakło oryginalnej, włoskiej pizzy na cienkim cieście czy burgera, do którego bułka wypiekana jest w naszej restauracji. Oferujemy dania dla dzieci, desery, ale warto wspomnieć o winach, które dobieraliśmy dla Państwa ze szczególną dbałością.

ZESTAW DNIA

Każdego dnia nasi kucharze przygotowują specjalne zestawy obiadowe w atrakcyjnej cenie. Menu jest zawsze dwudaniowe, a w jego skład wchodzą: zupa i danie główne. Zestawy dnia obowiązują od poniedziałku do piątku, a ich cena jest codziennie taka sama – 35 zł za całość. Serdecznie zapraszamy!

NIEPOWTARZALNY SMAK

Dania, które serwuje restauracja włoska są lekkie i syte jednocześnie. Menu jest tradycyjne w nowoczesnym wydaniu. Smak samej pizzy z pieca jest niepowtarzalny. Po każdym kęsie przenosi nas do przekazywanej z pokolenia na pokolenie, rodzinnej, włoskiej pizzerii.

VOUCHER

Jeśli chcą Państwo podarować bliskim prezent, nie mając pomysłu, voucher Bistro Stacji to doskonała alternatywa! Rocznica ślubu, uroczysta kolacja czy prezent dla przyjaciela – każdy pretekst jest dobry, bo sprawić komuś przyjemność. Sami decydują Państwo o wartości Vouchera oraz treści, jaka znajdzie się na dołączonym zaproszeniu. My zadbamy o nastrój oraz podniebienia Waszych gości!

Regulamin