O nas - Bistro Stacja
Bistro Stacja to miejsce z piękną panoramą Karkonoszy, ale przede wszystkim z wyjątkową kuchnią i świetną atmosferą. Menu dla Bistro Stacji opracował wybitny szef kuchni - Marek Widomski. Dodatkowo jakość pizzy w Bistro Stacji potwierdza autentyczny, włoski piec firmy Morello Forni.
restauracja Jelenia Góra, restauracja Karpacz, dobra pizza Jelenia Góra, bistro stacja, bistroStacja.pl
16002
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-16002,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-17.1,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.5,vc_responsive
 
Bistro Stacja jest idealnym miejscem na kulinarny przystanek dla wszystkich podróżujących pomiędzy Jelenią Górą a Karpaczem.

Choć położona przy BP, nie ma nic wspólnego z restauracjami ze stacji paliw, które znamy. Widać to już przy wejściu. Ciepłe wnętrze, dużo zieleni, nowoczesne elementy dekoracji a także widok z panoramą Karkonoszy zachę­cają do tego, by spędzić tu więcej czasu.

Restauracja to jednak nie tylko kuchnia.

Wchodząc do Bistro Stacji mogą być Państwo pewni, że spotkają uśmiechnięte, życzliwe i kom­petentne osoby, które chętnie podzielą się swoją wiedzą i postarają dopasować propo­zycje kulinarne do państwa upodobań, pory dnia, czy nastroju w jakim Państwo do nas przybędą.

Domowa atmosfera w Bistro Stacji zyskuje dodatkowo dzięki urządzonemu „Pokojowi Malucha”. Nazwa nawiązuje do najmłodszych smakoszy, ale wewnątrz można spotkać również dorosłych gości restauracji, którzy chętnie grają na kon­soli Xbox. To zaprojektowane z myślą o dzieciach miejsce, pozwala rodzicom na chwilę relaksu. Tu Maluchy i Starszaki, często znu­dzone po długiej podróży, mogą się wysza­leć – malować kredą po ścianie, grać w klasy, bawić w małych szefów kuchni, obejrzeć baj­kę, ukryć w królewskim zameczku czy nawet zdrzemnąć na wygodnej kanapie.

Podaruj bliskiej osobie prezent #PoDrodzeZeSmakiem

Jeśli chcą Państwo podarować bliskim prezent, który będzie relaksem połączonym z dobrą kuchnią – voucher Bistro Stacji to doskonały pomysł! Rocznica ślubu, uroczysta kolacja czy prezent dla przyjaciela – każdy pretekst jest dobry, bo sprawić komuś przyjemność. Sami decydują Państwo o wartości Vouchera oraz treści, jaka znajdzie się na dołączonym zaproszeniu. My zadbamy o nastrój oraz podniebienia Waszych gości