O nas - Bistro Stacja
Bistro Stacja to miejsce z piękną panoramą Karkonoszy, ale przede wszystkim z wyjątkową kuchnią i świetną atmosferą. Menu dla Bistro Stacji opracował wybitny szef kuchni - Marek Widomski. Dodatkowo jakość pizzy w Bistro Stacji potwierdza autentyczny, włoski piec firmy Morello Forni.
restauracja Jelenia Góra, restauracja Karpacz, dobra pizza Jelenia Góra, bistro stacja, bistroStacja.pl
16002
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-16002,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-17.1,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.5,vc_responsive
 
Bistro Stacja jest idealnym miejscem na kulinarny przystanek dla wszystkich podróżujących pomiędzy Jelenią Górą a Karpaczem.

Choć położona przy BP, nie ma nic wspólnego z restauracjami ze stacji paliw, które znamy. Widać to już przy wejściu. Ciepłe wnętrze, dużo zieleni, nowoczesne elementy dekoracji a także widok z panoramą Karkonoszy zachę­cają do tego, by spędzić tu więcej czasu.

Załoga kucharska przed otwarciem Bistro Stacji przeszła szkolenie prowadzone przez Marka Widomskiego, który opracował dla restauracji menu. Przyszli mistrzowie sztuki kulinarnej bardzo szybko przyswoili sobie wiedzę przekazywaną przez wybitnego szefa kuchni, ale także realizują własne po­mysły. Nasza rekomendacja to krem z ziem­niaka, podawany z chipsami z boczku i oliwą truflową, zupa rybna, krem z buraka z serem wędzonym oraz oryginalna, włoska pizza!

Restauracja to jednak nie tylko kuchnia.

To również nasza obsługa kelnerska. Wchodząc do Bistro Stacji mogą być Państwo pewni, że spotkają uśmiechnięte, życzliwe i kom­petentne osoby, które chętnie podzielą się swoją wiedzą i postarają dopasować propo­zycje kulinarne do państwa upodobań, pory dnia, czy nastroju w jakim Państwo do nas przybędą.

Domowa atmosfera w Bistro Stacji zyskuje dodatkowo dzięki urządzonemu „Pokojowi Malucha”. Nazwa nawiązuje do najmłodszych smakoszy, ale wewnątrz można spotkać również dorosłych gości restauracji, którzy chętnie grają na kon­soli Xbox. To zaprojektowane z myślą o dzieciach miejsce, pozwala rodzicom na chwilę relaksu. Tu Maluchy i Starszaki, często znu­dzone po długiej podróży, mogą się wysza­leć – malować kredą po ścianie, grać w klasy, bawić w małych szefów kuchni, obejrzeć baj­kę, ukryć w królewskim zameczku czy nawet zdrzemnąć na wygodnej kanapie.