Oferta pracy – kelner / kelnerka

Bistro Stacja to rozwijająca się restauracja, zlokalizowana między Jelenią Górą a Karpaczem.

Szukamy kompetentnych, otwartych, komunikatywnych osób, które przeszkolimy w kierunku obsługi restauracyjnych gości.
Mile widziane osoby z nabytym już doświadczeniem!
Praca z profesjonalistami wiele ułatwia. Naszym założeniem jest fachowa i miła obsługa gości oraz utrzymanie standardów jakości. W zamian oferujemy długotrwałą współpracę, wysokie wynagrodzenie oraz zmianowy system pracy.

Obowiązki:

  • znajomość menu
  • obsługa gości w restauracji utrzymując założone standardy jakości
  • obowiązkowość i  pilność w przyjmowaniu zamówień
  • koncentracja w pracy
  • utrzymanie czystości stolików
  • przygotowanie sali restauracyjnej do codziennej pracy
  • uprzejmość i życzliwość

Oferujemy:

  • stałe zatrudnienie, umowa o pracę
  • wysokie wynagrodzenie
  • system zmianowy
  • praca w zespole
  • dobra atmosfera w pracy
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje

Co Ty na to? Jeśli chciałbyś lub chciałabyś z nami pracować, zadzwoń i umów się na spotkanie!

Tel. 600 983 060

Click me!