Bisto Stacja | Restauracja włoska Jelenia Góra, restauracja na trasie Karpacz
Bistro Stacja to miejsce z piękną panoramą Karkonoszy, ale przede wszystkim z wyjątkową kuchnią i świetną atmosferą. Menu dla Bistro Stacji opracował wybitny szef kuchni - Marek Widomski. Dodatkowo jakość pizzy w Bistro Stacji potwierdza autentyczny, włoski piec firmy Morello Forni.
restauracja Jelenia Góra, restauracja Karpacz, dobra pizza Jelenia Góra, bistro stacja, pizzeria, pizzeria Karkonosze
15594
home,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15594,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-17.1,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.5,vc_responsive

Restauracja Bistro Stacja

#PoDrodzeZeSmakiem

Restauracja

Bistro Stacja to restauracja na trasie Karpacz z piękną panoramą Karkonoszy, ale przede wszystkim to dobre jedzenie i świetna atmosfera. Menu dla Bistro Stacji opracował wybitny szef kuchni - Marek Widomski, członek Fundacji Klubu Szefów Kuchni. Dodatkową zaletą restauracji jest „Pokój Malucha” – miejsce, które umili oczekiwanie na zamówione danie nie tylko najmłodszym smakoszom.

Kuchnia

Dzięki ogromnej wiedzy i doświadczeniu Marka Widomskiego oraz jego osobistym sukcesom w branży gastronomicznej, Bistro Stacja ma mocne podstawy, by stać się najlepszą kuchnią w Karkonoszach. Młodzi, zdolni i kreatywni kucharze, poza wyśmienitymi potrawami z karty, przygotowują również własne kompozycje smakowe.

Danie Dnia

Każdego dnia nasi kucharze przygotowują specjalne zestawy obiadowe w atrakcyjnej cenie. Menu jest zawsze trzydaniowe, a w jego skład wchodzą: zupa, danie główne i deser. Cena jest codziennie taka sama - 35 zł za całość. Serdecznie zapraszamy!

Wyjątkowa jakość

Restauracja stawia przede wszystkim na składniki wysokiej jakości, od których wszystko się zaczyna. Dodatkowo pizza z Bistro Stacja to wyjątkowa jakość, którą potwierdza autentyczny, włoski piec firmy Morello Forni, stosowany w zaledwie kilku miejscach w Polsce.

Niepowtarzalny smak

Dania, które serwuje restauracja włoska są lekkie i syte jednocześnie. Menu jest tradycyjne w nowoczesnym wydaniu. Smak samej pizzy z pieca Morello Forni jest niepowtarzalny. Po każdym kęsie przenosi nas do przekazywanej z pokolenia na pokolenie, rodzinnej, włoskiej pizzerii.

Voucher

Jeśli chcą Państwo podarować bliskim prezent, nie mając pomysłu, voucher Bistro Stacji to doskonała alternatywa! Rocznica ślubu, uroczysta kolacja czy prezent dla przyjaciela – każdy pretekst jest dobry, bo sprawić komuś przyjemność. Sami decydują Państwo o wartości Vouchera oraz treści, jaka znajdzie się na dołączonym zaproszeniu. My zadbamy o nastrój oraz podniebienia Waszych gości!

„Koncept stawia przede wszystkim na składniki wysokiej jakości, od których wszystko się zaczyna.
Dania są lekkie i syte jednocześnie.
Nie mogę pominąć jedynej w swoim rodzaju pizzy, która wypiekana jest w oryginalnym, włoskim piecu”

Marek Widomski

#NewsyZeSmakiem
1 month ago

Drodzy goście,
pragniemy poinformować, że pomiędzy 1-10. marca rozpoczynamy sezon urlopowy 🌞
W tym czasie restauracja Bistro Stacja będzie miała przerwę na naładowanie akumulatorów ... See more

1 month ago
Walentynki 2019

Nie mogliśmy się zdecydować, które zdjęcie wrzucić, dlatego postanowiliśmy utworzyć cały album 😍 Romantycznego świętowania❣

1 month ago
Zdjęcia z posta użytkownika Bistro Stacja

Serdecznie zapraszamy do Bistro Stacja na #Walentynki
Dziś proponujemy trzydaniowe #menu dla dwojga z napojem w cenie 130 zł 💑 🥂 Do zobaczenia❣

1 month ago
Zdjęcia na osi czasu

Jutro jeden z naszych ulubionych dni w całym roku, dzień pizzy 🍕❤ Wszystkich pizzoholików serdecznie zapraszamy 😍🍕 A dziś alternatywa - #DanieDnia:
🍜 Rosół z domowym makaronem ... See more

2 months ago

Z okazji Dnia Babci, oraz nadchodzącego Dnia Dziadka, wszystkim babciom i dziadkom składamy najserdeczniejsze życzenia 👵💕👴

Zapraszamy na #DanieDnia w cenie 35 zł. W tym tygodniu ... See more

2 months ago
Zdjęcia na osi czasu

Tradycja nigdy nie wychodzi z mody 🙂 Smacznej niedzieli!

2 months ago
Zdjęcia na osi czasu

Podczas ferii dzieci się nudzą? Nie w Bistro Stacja 😊 Rodzice mogą się zrelaksować, a Maluchy zająć zabawą 🤖🤸‍♀️🤹‍♂️ Koniec z nudą w oczekiwaniu na danie!

2 months ago
Zdjęcia na osi czasu

Na długie, zimowe wieczory - #grzaniec Bistro Stacja 🍷🍊🌨

2 months ago
Zdjęcie w tle profilu „”

Bistro Stacja w zimowej scenerii ❄🌨💙

2 months ago

Dzień pikantnych potraw rządzi się swoimi prawami 🌶🔥
Tylko dziś, każda ostra #pizza w cenie 18,00 zł 🍕🍕🍕

#BistroStacja #PoDrodzeZeSmakiem
#DzieńPikantnychPotraw ... See more

« 2 of 3 »

Dołącz do nas!

Szukamy kompetentnych, otwartych, komunikatywnych osób, które przeszkolimy w kierunku obsługi restauracyjnych gości.
Mile widziane osoby z nabytym już doświadczeniem!

danie 4